Microsoft Office 365

Proč Microsoft Office 365?

1.     Špičkové inovativní technologie maximalizují váš potenciál, umožňují firmám růst a transformují vaše podnikání.
2.     Kompletní řešení - Office 365 je plně integrovaný systém pro komunikaci a spolupráci se schopností budovat sociální sítě uvnitř i vně organizace.
3.     Enterprise řešení – spolehlivé, transparentní, bezpečné řešení s pokročilou podnikovou správou ověřené tisícovkami zákazníků.
4.     Bezproblémová kompatibilita při komunikaci s okolním světem. Vaši zákazníci a partneři nemusí mít Office 365 pro vzájemnou komunikaci tak jako u konkurenčních řešení.
5.     Vzájemná integrace všech aplikací včetně integrací s informačními systémy uvnitř firmy. Například výjezd z informačního systému si mohu otevřít na jakémkoli zařízení.
6.     Známé prostředí pro práci s aplikacemi Microsoft Office včetně plnohodnotného off-line režimu na jakémkoli zařízení (PC, MAC, iPad, Android, iPhone, Windows Phone) pro práci s poštou, kontakty, kalendáři, zápisy z porad, úkoly, dokumenty, projekty, konverzacemi a firemními sociálními sítěmi.
7.     Podpora Microsoft partnerů – 3000 partnerů v ČR pokrývá oblasti poradenství, nasazení, zaškolení, správy, vývoje a integrací s informačními systémy.

 

Co je Microsoft Office 365 ?

Office 365 je sada podnikových aplikací a služeb poskytovaných z datových center společnosti Microsoft. Jedná se o profesionální e-mail s pokročilou bezpečnostní ochranou a ochranou citlivých informací, bezpečné osobní i firemní uložiště pro dokumenty, firemní portál s definicí pracovních procesů, online schůzky a videokonference. Umožňuje společnou práci uživatelů v reálném čase, snadné řízení projektů a obsahuje kompletní prostředí pro týmovou spolupráci a reporting. Firmy díky Office 365 dosahují lepších výsledků, jsou schopny pružně reagovat na změny a šetřit náklady. Office 365 se snadno integruje do vašeho stávajícího IT prostředí. Platíte měsíčně nebo ročně, jen za to, co skutečně používáte. Platí se za uživatele – ten může v rámci jedné ceny používat Office 365 na více zařízení (například notebook s Windows, iPhone a domácí Mac, na cesty Android tablet). Díky Office 365 mohou zaměstnanci a týmy pracovat odkudkoli a rychle reagovat na požadavky vašich zákazníků.Podívejte se na video zákazníka Microsoftu: Koncept Ekotech

Bezpečnost Office 365?

Průzkumy ukazují, že cloudová řešení jsou dokonce výrazně bezpečnější než vlastní lokální infrastruktura (zdroj společnost ForesterIDC, Gartner). Microsoft zajišťuje u svých služeb vysoký stupeň zabezpečení a ochrany soukromí vašich dat. Jedná se o prvního poskytovatele cloudu, kterého uznaly orgány Evropské unie, zabývající se ochranou dat. Díky závazku dodržovat přísné zákony EU na ochranu osobních údajů, byl Microsoft prvním větším poskytovatelem cloudu, který přijal novou mezinárodní normu ISO 27018 týkající se ochrany soukromí v cloudu. Lokální soulad s požadavky na řízení bezpečnosti, vyplývající ze Zákona o kybernetické bezpečnosti a ze Zákona o informačních systémech veřejné správy řešíme certifikací ISO 27001 a poskytnutím požadovaného rozsahu dokumentace dle vyjádření NBÚ.

Jak přejít na Office 365?
Kontaktujte nás. Zajistíme pro Vás veškeré činnosti s přechodem spojené na profesionální úrovni.

Chcete si Office 365 vyzkoušet ZDARMA?
Na níže uvedeném odkazu si můžete v několika jednoduchích krocích aktivovat.

Aktivovat zkušební verze Microsoft Office 365


 

V případě že máte zájem o podrobnější informace nebo kozultaci zdarma. Neváhejte se nás obrátit.

Petr Vlasák - Senior Consultant
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 739 811 466


 

Snídaně na téma Office 365 v Microsoftu zdarma

Rádi bychom Vás totuto cestou pozvali na pracovní snidani do budovy společnosti Microsoft. Budete překvapeni jak jak je možné zlepšit spolupráci ve firmě díky Office 365.
Registrace zde

DataBeans s.r.o. 
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze. Spisová značka: C 248568

IČ: 04491335
Tel: +420 739 811 466
E-mail: support@databeans.cz

Odběr Newsletteru