Jsme si vědomi toho, že naše úspěchy jsou odrazem kvality a zkušeností našich zaměstnanců a spolupracovníků. Nabízíme možnost vlastní seberealizace a profesního růstu který získáte na projektech pro naše klienty.

Obchodní zástupce

Hledáme aktivního Obchodního zástupce pro prezentaci našich služeb klientům a zajišťování nových zakázek.

Projekty: propagace společnosti DataBeans s.r.o., získávání nových klientů, zajištování nových zakázek
Požadujeme: aktivní přístup, příjemné vystupování, reprezentativní vzhled a dobrou komunikaci, orientaci v IT, živnostenský list
Nabízíme: odměnu formou provize ze získaných zakázek, nové zkušenosti, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon

ws Server 2008 - 2012, Active Directory, Powershell, DNS, TCP/IP, Komunikativnost

System Administrator

Hledáme šikovného kolegu.

Náplň práce: Správa a podpora uživatelů u našich zákazníků.
Požadujeme: Perfektní znalost OS Windows, Windows Server 2008 - 2012, Active Directory, Powershell, DNS, TCP/IP, Komunikativnost

DataBeans s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze. Spisová značka: C 248568

IČ: 04491335
Tel: +420 739 811 466
E-mail: support@databeans.cz